Nowe biuro poseł M. Pępek. Otwierał wiceprzewodniczący PO - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tomasz Siemoniak to nie tylko wiceprzewodniczący partii, ale też kandydat na jej szefa w sobotnich wyborach, w których Małgorzata Pępek udzieliła mu na swojej stronie społecznościowej poparcia.

Biuro

 Wczoraj (środa 21 stycznia) odbyło się oficjalne otwarcie nowego biura poselskiego Małgorzaty Pępek w Bielsku-Białej. Obok Siemoniaka do stolicy Podbeskidzia przybyli też: Arkadiusz Myrcha i Sławomir Neumann.

"Liczę, że otwarte dzisiaj Biuro Poselskie, stanie się miejscem, gdzie mieszkańcy Bielska-Białej i całego Podbeskidzia będą mogli przychodzić ze swoimi problemami, a także pomysłami i inicjatywami. Zarówno ja, jak i moi współpracownicy jesteśmy do Państwa dyspozycji." – napisała posłanka na swoim profilu facebook. 

- Ważne jest to, żeby w polityce być obecnym wśród ludzi. Potrzebny jest kontakt bezpośredni. To ważne, że ktoś może wejść z ulicy, zaczepić, zapytać i porozmawiać z posłem. Wybory się wygrywa przez kontakt z ludźmi, przez wiarygodnych liderów, którzy przekonują ludzi, dając swoje nazwisko i twarz za dobre sprawy" - powiedział Tomasz Siemoniak.

Odniósł się także do Bielska-Białej:

- Nie mogłem nie przyjechać do Was i nie zobaczyć jak Bielsko-Biała wygląda w tym momencie. To miejsce absolutnie szczególne na mapie Polski. Miejsce, w którym ja się znakomicie czuję. W swojej kampanii mówię, że potrzebne jest biuro w każdym powiecie i posłowie te biura otwierają.

 "W najbliższą sobotę 25.01. odbędą się wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Ja swój głos oddam na Tomasza Siemoniaka. Znamy się jeszcze z czasów, kiedy pełniłam funkcję wójta w Gminie Ślemień. Dał się poznać jako polityk doświadczony, kompetentny, człowiek kompromisu, otwarty na nowe idee. Takiego przewodniczącego potrzebujemy!" - napisała Małgorzata Pępek w sprawie sobotnich wyborów.

Biuro Poselskie znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. 11 listopada 7, czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00.

Udostępnij

5
0
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę