"Krawcula" musi przetrwać, ale potrzebuje wsparcia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Spowolnienie gospodarcze, związane z zagrożeniem epidemicznym, uderzyło między innymi bacówkę na Krawcowym Wierchu. W celu pomocy jej została zorganizowana zbiórka w portalu crowfoundingowym zrzutka.pl

"Kochani, pomóżcie nam przetrwać ten trudny czas związany z pandemią koronawirusa COVID-19 i utrzymaniem obiektu BACÓWKI GÓRSKIEJ PTTK NA KRAWCOWYM WIERCHU, do czasu przywrócenia możliwości jego normalnego funkcjonowania w górach.

Bez Waszej pomocy możemy nie dać rady spłacić wszystkich zobowiązań, ani utrzymać zespołu, ani przetrwać zastoju nawet z uwzględnieniem pomocy rządowej (o ile taką otrzymamy, bo na dzień dzisiejszy takiej gwarancji nie mamy).

Straciliśmy z dnia na dzień możliwość normalnego funkcjonowania. Nie przeskoczymy wielu ograniczeń. JESTEŚMY MIEJSCEM SPOTKAŃ - a tego nie dowieziemy na zamówienie klienta do domu.

Jesteśmy świadomi, że nikomu nie jest łatwo odnaleźć się teraz w nowej rzeczywistości, ale nie prosimy Was o miliony. Każda, ale to naprawdę każda wpłata po 5, 10, 15, 20 zł będzie dla nas zbawienną, a założona pula pozwoli nam przetrwać do lipca.

PRZECIEŻ MILION WPŁAT PO 1 ZŁ TO PRZYSŁOWIOWA BAŃKA!" - apeluje załoga schroniska.

Zebrano już połowę z potrzebnej kwoty, czyli 8 tys. zł z zakładanych 15 tys. Zbiórka potrwa jeszcze 37 dni, a znaleźć ją można TUTAJ.

Udostępnij

6
+6
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę