Niebiesko w Sferze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś (2 kwietnia), z okazji obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, Galeria Sfera rozświetli się na niebiesko w geście solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem. W ten sposób bielskie centrum handlowe kolejny raz włącza się w akcję Fundacji Synapsis „Light it up blue for authism”.

Galeria SFERA niebieska

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzimy 2 kwietnia dzięki inicjatywie ONZ. Symbolem jedności z osobami z autyzmem jest kolor niebieski, a pomysł wykorzystania oświetlenia w tej barwie przyjął się także w Polsce. 2 kwietnia na niebiesko zaświeci Galeria I: wejście do Galerii oraz ozdobne, świetlne słupy, a także Galeria II: kostki na placu Bolka i Lolka oraz listwy ledowe wzdłuż pasażu.

– Galeria Sfera od lat chętnie włącza się w akcję „Zaświeć się na niebiesko”, której celem jest uświadamianie czym jest spektrum autyzmu i tym samym podniesienie świadomość społecznej. W ten symboliczny sposób – podświetlenie elementów architektonicznych na niebiesko – solidaryzujemy się z osobami z autyzmem oraz organizacjami, które działają na rzecz tych osób– mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę