Koronawirus: kwarantanna bielskiej urologii - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o zamknięciu Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Jest informacja szpitala na temat tej sprawy. Dobra informacja. 

Badanie lekarskie

Jak przekazuje nam rzecznik prasowy szpitala Anna Szafrańska, wyniki badań próbek na obecność wirusa SARS CoV-2, które zostały pobrane od pacjentów i lekarzy Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Wojewódzkiego, są negatywne. Nikt nie jest zarażony koronawirusem.

Oddział podlega obecnie kwarantannie po tym, jak u jednego z pracujących tam specjalistów wykryto koronawirusa.

Kwarantanna zakończy się w przyszłym tygodniu. Obecnie na oddział nie są przyjmowani pacjenci. Do końca kwarantanny nikt nie zostanie również wypisany do domu.

Zakażony lekarz miał ponad tydzień temu kontakt z pacjentem przebywającym na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej .Pacjent okazał się zarażony SARS-CoV-2. ` 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę