Pediatryk i znów zmiana szefa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Katarzyna Czauderna została nową dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Szpital Pediatryczny BB

Dotychczasowa dyrektor – Ewa Bachta, ze względu na stan zdrowia, złożyła wypowiedzenie umowy o pracę. 27 października br. Zarząd Powiatu, który jest organem prowadzącym dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej przyjął rezygnację dyrektor Ewy Bachty. Od 28 października pełniącą obowiązki dyrektora jednostki została Katarzyna Czauderna. Nowa szefowa bielskiego Pediatryka została powołana na najbliższe pół roku.

Katarzyna Czauderna ma 35 lat, jest specjalistką zdrowia publicznego. To właśnie na tym kierunku ukończyła studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyła także studia podyplomowe z zarządzania zakładami opieki zdrowotnej. Nowa dyrektor doskonale zna bielski szpital, ponieważ pracuje w nim od 2007 r. Przez 7 ostatnich lat była kierownikiem Działu Metodyczno-Organizacyjnego i Statystyki Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Ewa Bachta kierowała Szpitalem Pediatrycznym od początku br. Na stanowisku dyrektora zastąpiła dr Ryszarda Odrzywołka, który przeszedł na emeryturę.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę