Onkolog z Żywca laureatem ogólnopolskiego konkursu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

21 czerwca, w Teatrze Palladium w Warszawie, Onkofundacja Alivia podsumowała 10 lat istnienia portalu Onkomapa.pl i wyróżniła najwyżej oceniane ośrodki medyczne i specjalistów w Polsce.

onkolog z żywca laureatem ogólnopolskiego konkursu

Laureatów w konkursie Alivia Onkomapa wybrali ci, którzy najlepiej znają medyków i szpitale – ich pacjenci. Wśród nagrodzonych znalazł się mieszkaniec Żywca – pan doktor Rafał Wiśniowski, wybitny onkolog. Znakomity specjalista pochodzący z naszego miasta otrzymał dwa bardzo ważne wyróżnienia. W plebiscycie na najlepszego lekarza dziesięciolecia w Polsce zajął drugie miejsca, uznany został również najlepszym lekarzem onkologiem w województwie śląskim.

Pan Doktor pomógł wielu osobom z naszego miasta, regionu, a tak naprawdę z całej Polski. Jest znakomitym specjalistą, człowiekiem pełnym empatii, dającym pacjentom nadzieję, potrafiącym ich przeprowadzić przez najtrudniejsze z chorób, jaką są bez wątpienia nowotwory.

Tytuły, które wczoraj otrzymał są znakomitym podsumowaniem i podziękowaniem za pracę i serce, które w nią wkłada każdego dnia.

 

źródło: zywiec.pl

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę