Codziennie "Halny" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ważna wiadomość dla podróżujących do Zakopanego lub na północ kraju. W niedzielę 10 czerwca wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. PKP Intercity potwierdziło wcześniejsze zapowiedzi odnośnie letnich kursów.

PKP Bielsko-Biala

Pociąg TLK Halny relacji Bydgoszcz - Zakopane - Bydgoszcz przez Bielsko-Białą w okresie od 23 czerwca do 1 września będzie kursował codziennie. Przypomnijmy, że pociąg odjeżdżał będzie z Bydgoszczy o godz. 05.27, ze stacji Bielsko-Biała Główna o 14.13, z Żywca o 14.57, z Jeleśni o 15.22, by do stolicy Podhala dotrzeć o godz. 18.15. W przeciwną stronę TLK Halny wyruszy z Zakopanego o godz. 11.11, z Jeleśni o 13.59, z Żywca o 14.40, ze stacji Bielsko-Biała Główna o godz. 15.07 i do Bydgoszczy dotrze o godz. 23.54. 

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę