Hrobacza Łąka: dlaczego zmarł 20-latek? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W ubiegłym tygodniu przekazwywaliśmy wstrząsającą wieść o zaginięciu 20-letniego bielszczanina w okolicach masywu leśnego Hrobaczej Łąki, który po poszukiwaniach przez liczne służby został odnaleziony martwy. Co było przyczyną zaginięcia i zgonu?

OSP Kobiernice poszukiwany

Oprócz powodu najistotniejszego nurtujące było też pytanie, dlaczego młodzieniec wyszedł w góry w towarzystwie krewnego i nie wrócił? O postępy w tej sprawie zapytaliśmy w bielskiej Prokuraturze Okręgowej:

- Postępowanie w tej sprawie  prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci Kamila B. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała  Północ. Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest jeszcze znana, trwa oczekiwanie na opinię sądowo-lekarską z przeprowadzonej sekcji zwłok oraz wyniki badań toksykologicznych i chemicznych. Wstępne ustalenia wskazują, że śmierć mężczyzny mogła nastąpić na skutek wyziębienia organizmu lub zatrucia alkoholem. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania udzielenie szczegółowych informacji co do okoliczności opisanego zdarzenia, nie jest możliwe - poinformował Jacek Boda, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę