Mamy nowego komendanta miejskiego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej zaczął pełnić insp. Krzysztof Herzyk - dotychczasowy komendant miejski w Jastrzębiu Zdroju.

Policja nowy komendant

Insp. Krzysztof Herzyk pełni służbę w Policji od 1994 roku. W 1998 roku został absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Od początku swojej służby związany był z garnizonem bielskim. Służbę rozpoczynał w bielskiej komendzie wojewódzkiej na stanowiskach wykonawczych: wychowawcy w Policyjnej Izbie Dziecka, a następnie młodszego specjalisty wydziału kadr i szkolenia. W dniu 16.06.2003 r. awansował na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej, natomiast 1.08.2005 r. objął dowodzenie tym komisariatem. Po ponad 10 latach, w dniu 1.06.2015 r. został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie, a rok później, w dniu 01.09.2016 r. awansował na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu Zdroju.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę