Uwaga na złodziei rowerów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwa jednoślady zmieniły w ostatnich dniach swoich właścicieli. Policja apeluje do właścicieli rowerów o ostrożność.

Policja kradzione rowery

W Zabrzegu spod sklepu przy ulicy Czarnoleskiej w niedzielne popołudnie skradziono rower trekkingowy 'Exeter 28" o wartości tys.zł. W Kozach przy ul. Bielskiej, przed sklepem zginął rower górski marki „Kross A6” koloru czerwonego o wartości tys. zł. Oba rowery zostały pozostawione bez zabezpieczenia. Dlatego pojawił się apel policji o ostrożność i staranne zabezpieczenie posiadanego mienia, nawet jeśli pozostawiamy rower tylko na moment. Warto skorzystać z mocnych i profesjonalnych blokad. Im więcej czasu i kłopotu zabierze złodziejowi kradzież, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że stracimy swój rower. Rower można też oznakować. Dobrze jest także sfotografować jednoślad, aby w przypadku jego kradzieży przekazać zdjęcie Policji. Dobrze oznakowane rowery są łatwiejsze do identyfikacji i po kradzieżach były wielokrotnie odzyskiwane. Pamiętajmy także o tym, że rower kupowany z tzw. „drugiej ręki”, okazyjnie, może być kradziony. Aby uchronić się przed takim zakupem sprawdzajmy legalność pochodzenia jednośladu ponieważ posiadanie roweru pochodzącego z kradzieży jest przestępstwem.

Straż Miejska w Bielsku-Białej wspólnie z Komendą Miejską Policji prowadzi kampanię znakowania rowerów. W tym celu należy się zgłosić w siedzibie Straży Miejskiej w Bielsku-Białej przy ul. Kołłątaja 10, w dniach od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod numerem telefonu: 33 8228114 wew. 113 lub 313.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę