Policja poszukuje zaginionej kobiety - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ostatni raz widziana była w Wiśle....

Bendowska ost

Policjanci poszukują zaginionej Barbary Bentkowskiej. 74-letnia mieszkanka Mysłowic ostatni raz była widziana po południu 21 czerwca 2018 roku w Wiśle. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

Poszukiwana 21 czerwca wyszła z domu wczasowego „Limba” w Wiśle. Mówiła, że wybiera się do kościoła. Spacerowała z psem rasy york. Kobieta choruje na demencję starczą.  Do tej pory nie powróciła. Rysopis zaginionej: około 160 cm wzrostu, średniej budowy ciała, waga ok.70-80 kg, włosy czarne, proste, długie, oczy jasne.

 W chwili zaginięcia ubrana była w: spodnie ¾ koloru granatowego, niebieską koszulkę z krótkim rękawem, szare buty. Nie miała przy sobie telefonu komórkowego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997!

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę