Kolumna prezydencka, chłopiec i Oświęcim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Nie ma ostatnio szczęścia Oświęcim do przejazdów kolumn samochodów rządowych, wiozących najważniejsze osoby w państwie. Znów miał tam miejsce incydent drogowy.

Policja ogolna nast 2

Nie wybrzmiały jeszcze w pełni echa wypadku z udziałem Fiata Seincento, sprzed ponad półtora roku. Wczoraj z kolei pojazd kolumny prezydenta Andrzeja Dudy potrącił „na pasach” 9-latka. Do zdarzenia z udziałem pojazdu uprzywilejowanego doszło wczoraj o godz. 16.25 na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego i Słowackiego w Oświęcimiu.

„Podczas manewru skrętu kolumny pojazdów uprzywilejowanych, które poruszały się z nieznaczną prędkością na włączonych sygnałach dźwiękowych oraz świetlnych, nagle z prawej strony wbiegł małoletni chłopiec i uderzył w prawy bok radiowozu oznakowanego. Kolumna pojazdów natychmiast zatrzymała się, żeby sprawdzić czy chłopiec nie posiada obrażeń. Jednocześnie ratownicy z karetki poruszającej się w kolumnie również podbiegli, aby sprawdzić stan zdrowia dziecka. 9 - latek pod opieką matki został przewieziony do szpitala, gdzie po badaniach lekarskich okazało się, że doznał jedynie stłuczenia uda. Następnie chłopiec pod opieką rodziców trafił do domu. W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego.” - brzmi komunikat Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Udostępnij

1
0
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę