Z siekierą na remontującego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkańcowi Porąbki przeszkadzał odgłos prac remontowych, prowadzonych przez sąsiada, który używał młota pneumatycznego. 

Policja Kajdanki Bielsko

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około 22.00 w Porąbce. 40-latek ruszył w kierunku posesji należącej do sąsiada. Trzymał w ręku siekierę, a po wejściu na posesję groził 68-letniemu mężczyźnie śmiercią. Napastnik zaatakował pokrzywdzonego i niegroźnie ranił go w dłoń.

Na miejsce skierowano patrol z Kobiernic. Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili sprawcę. Zakuli go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała 68-latka i kierowania wobec niego gróźb karalnych. Sprawca został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Zakazał mu też zbliżania się do sąsiada.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę