[AKTUALIZACJA] Karambol na ekspresówce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do wielkiej kraksy doszło dzisiaj  około godz. 11.30 na drodze S52 za węzłem Wapienica w kierunku Cieszyna.

karambol

Policja ustala dokładną liczbę samochodów uczestniczących w zdarzeniu, ale było ich co najmniej cztery, w tym jedno ciężarowe. Ucierpiało kilka osób. W związku z usuwaniem skutków karambolu ten pas drogi może być nieprzejezdny do późnych godzin popołudniowych. Na części trasy w kierunku Katowic i Żywca ruch pojazdów odbywa się jednym pasem.

* Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w samochodzie ciężarowym bez naczepy marki Volvo jadącym z Cieszyna wystrzeliła opona, w wyniku czego kierujący utracił panowanie nad pojazdem i przejechał przez bariery energochłonne oddzielające pasy ruchu. Następnie wjechał na pas ruchu z Bielska-Białej w kierunku Cieszyna i zderzył się z jadącymi z naprzeciwka osobowym pojazdem marki Mitsubishi i ciężarowym mercedesem. W pojazdy uderzył jadący za nimi samochód ciężarowy marki Mercedes. Kierowca Mercedesa i kierowca Mitsubishi wraz z dwoma pasażerkami zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu są wykonywane czynności z udziałem prokuratora. Droga w kierunku na Cieszyn jest całkowicie zablokowana, natomiast w kierunku z Cieszyna na Bielsko-Białą ruch odbywa się prawym pasem ruchu. Objazd do Cieszyna został wyznaczony przez Międzyrzecze i Wapienicę (zjazd z drogi ekspresowej na Międzyrzecze na wysokości salonu Peugeot).Utrudnienia w ruchu potrwają jeszcze przez kilka godzin.

Świadkowie tego wypadku proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812-12-55, nr alarmowe 997 lub 112.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę