Bezpłatne szkolenia w ZUS w Bielsku-Białej, Cieszynie i Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował nową ofertę bezpłatnych szkoleń dla klientów ZUS z Podbeskidzia. Chętni mogą wziąć w nim udział zarówno w siedzibie bielskiego ZUS, jak w inspektoratach w Cieszynie i Żywcu. Pierwsze szkolenie, ważne dla dorabiających emerytów i rencistów, odbędzie się już 31 stycznia o godz. 9.00.

ZUS 3

Zasady rozliczania świadczeń w związku z osiąganiem przychodów, obowiązki płatnika składek i świadczeniobiorcy - to tytuł pierwszego szkolenia, które odbędzie się w ostatni dzień stycznia w Oddziale ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 34,36. Kolejne na temat nowej wersji programu „Płatnik” odbędą się już w lutym. I tak przedsiębiorców, właścicieli małych firm, ale też pracowników kadrowo-finansowych zapraszamy 24 lutego do inspektoratu w Cieszynie, 26 lutego do Żywca oraz 21 lutego do bielskiego oddziału. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 9.00. 

Jeszcze w lutym, w tych samych placówkach, zaplanowano szkolenie z „Małego ZUSu Plus”. W inspektoracie w Cieszynie odbędzie się 19 lutego, w Bielsku-Białej 26 lutego, a w Żywcu - 28 lutego. Szczegółowy harmonogram szkoleń na pozostałe miesiące można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce kalendarium. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na Sali wykładowej na wszystkie spotkania należy wcześniej się zgłosić na adres mailowy: szkolenia_Bielsko-Biala@zus.pl. W razie pytań dotyczących szkoleń, zakresu merytorycznego, albo zapisu można się kontaktować z p. Ewą Ficoń pod nr tel. 33 825 30 23.

-Szkolenia organizowane przez bielskich ekspertów cieszą się dużym zainteresowaniem. Warto wziąć w nich udział, bo wiedza nabyta podczas spotkań z ekspertami pomaga w prawidłowym stosowaniu przepisów prawa i pozwala uniknąć błędów, które obciążają płatników i ubezpieczonych - mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Szczegółowy harmonogram szkoleń w I półroczu 2019 r.

zustabela

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę