Szukają go za napaść na kierowcę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o naruszenie nietykalności cielesnej kierowcy autobusu.

Śledczy z Komisariatu IV w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który w dniu 23 kwietnia 2019 roku, około godziny 10.10 w Bielsku-Białej na zatoce autobusowej Komorowicka/Piekarnia w autobusie PKM linii nr 7 o numerze bocznym 06 przez kopnięcie w plecy kierowcy naruszył jego nietykalność cielesną. Prokurator Rejonowy w Bielsku-Białej - Północ objął ściganiem z urzędu sprawcę tego przestępstwa. Jego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu autobusu. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Waszą pomoc w ustaleniu jego personaliów.

"Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Komorowickiej 235, tel. 3 8270400, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: kp4@bielsko.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!" - głosi komunikat policji.

Udostępnij

1
-2
3
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę