Wywrotka na S1 i blokada trasy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do godz. 15.00 (poniedziałek 1 lipca) może jeszcze potrwać blokada pasa w kierunku Żywca, na S1, po zdarzeniu drogowym z udziałem ciężarówki.

Bielskie Drogi 2

 Jak informuje portal Bielskie Drogi, dziś około godz. 11.40 na granicy Bielska-Białej i Wilkowic doszło do kraksy. Przyczyna był prawdopodobnie wadliwy układ hamulcowy naczepy samochodu ciężarowego. Kierowca nie zapanował nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające pasy jezdni. Prowadzący nie ucierpiał, towar też nie, ale przez pierwszą godzinę ruch w stronę Żywca odbywał się pasem awaryjnym. Gdy na miejsce dotarły holowniki pomocy drogowej, ruch został wstrzymany. Usuwanie rozbitej ciężarówki może potrwać do godziny 15:00. Portal Bielskie Drogi zaleca jazdę ul. Żywiecka lub Bystrzańską. 

Udostępnij

0
-3
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę