Niebezpieczne potrącenie o poranku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Stróże prawa z bielskiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałkowy poranek w Czechowicach-Dziedzicach.

Rzecz rozegrała się przed godziną 6.00 na ulicy Bestwińskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierująca osobowym oplem 31-letnia kobieta potrąciła pieszą, która wbiegła na jezdnię zza innego pojazdu. Na skutek zdarzenia kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. 

"Pamiętajmy, że bezpieczeństwo użytkowników dróg zależy przede wszystkim od nich samych. Kierowcy powinni wzmóc swoją czujność między innymi w rejonie przejść dla pieszych. Dotyczy to także pieszych – właściwe upewnienie się, czy przejście przez jezdnię jest bezpieczne, to podstawowa zasada bezpieczeństwa. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy korzystać z elementów odblaskowych. Tego typu elementy pozwolą kierowcy dostrzec pieszego zdecydowanie wcześniej." - przypomina komunikat Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę