Nagroda dla młodego wspinacza z Bielska-Białej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W miniony poniedziałek (10 lutego br.) wręczono w Katowicach Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego za wybitne osiągnięcia sportowe w 2019 r.

wspinacz

 Wyróżniony został Jakub Ziętek, reprezentujący Klub Wspinaczkowy Bielsko-Biała. Nagrodę przyznano na podstawie wniosku Śląskiego Związku Wspinaczki Sportowej do Marszała Województwa Śląskiego w związku ze zdobyciem tytułu Mistrza Europy Juniorów w Trójboju Olimpijskim w 2019 r. 

"Serdecznie gratulujemy zawodnikowi oraz jego trenerowi Robertowi Wykrętowi. Niech to zdarzenie będzie dla nich kolejną motywacją do dalszej, ciężkiej pracy, a innym zawodnikom niech pokarze, że warto iść tą drogą." - czytamy na stronie społecznościowej Śląskiego Związku Wspinaczki Sportowej.

O mistrzostwie Jakuba Ziętka pisaliśmy TUTAJ

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę