To fałszywy policjant. Rozpoznajesz go? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny biorącego udział w oszustwie metodą „na policjanta”, w wyniku którego szajka wyłudziła od 84-letniego bielszczanina 15 tys. złotych.

N wnuczka

Do przestępstwa doszło 24 lutego 2020 roku około godziny 17 w Bielsku-Białej. Do 84-letniego bielszczanina zadzwonił oszust podający się za policjanta i twierdził, że realizuję akcję policyjną zapobiegającą utracie pieniędzy z banku. Według fałszywego policjanta pieniądze były zagrożone ich wypłatą z rachunku bankowego seniora przez oszustów. Dlatego polecono pokrzywdzonemu, aby sam wypłacił środki pieniężne i przekazał je w celu ich zabezpieczenia rzekomemu policjantowi. Niestety senior dał się nabrać na tę metodę oszustwa i na niestrzeżonym parkingu w rejonie pawilonu handlowego przy ul. Komorowickiej przekazał gotówkę jednemu z oszustów.

"Prosimy wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z opublikowanego wizerunku lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857-01-00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857-12-55. Świadkom zapewniamy anonimowość." informuje bielska policja.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę