Szczęśliwy finał poszukiwań mężczyzny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z kobiernickiego komisariatu potrzebowali zaledwie kilku godzin, aby odnaleźć zaginionego 56-latka. Mężczyzna wyszedł z domu, pozostawiając list pożegnalny. Szukali go policjanci oraz rodzina. Kluczową informację o zaginionym przekazał jeden z turystów na szlaku Hrobaczej Łąki. Dzięki dobrej znajomości terenu dzielnicowego z koziańskiego posterunku, mężczyzna został przez stróżów prawa odnaleziony cały i zdrowy.

Policja

Wczoraj przed południem do Komisariatu Policji w Kobiernicach zgłosiła się zaniepokojona mieszkanka powiatu bielskiego. Kobieta zgłosiła, że jej mąż opuścił mieszkanie, pozostawiając list pożegnalny, z którego wynikało, że może targnąć się na własne życie. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania 56-latka. W poszukiwania zaangażowani zostali policjanci zespołu patrolowego oraz dzielnicowi, którym pomagali kryminalni i mundurowi z Bielska-Białej. Ponieważ zachodziło niebezpieczeństwo, że zaginiony mógł pójść w stronę lasów w okolicy Hrobaczej Łąki, dyżurny komisariatu poprosił o wsparcie straż pożarną, a na miejsce skierowano policyjnego przewodnika psa tropiącego. Działania poszukiwawcze osobiście nadzorował zastępca komendanta kobiernickiego komisariatu.

Stróże prawa sprawdzali okolice szlaków i leśnych dróg oraz parków. Mundurowi od napotkanego turysty usłyszeli, że widział podobnego mężczyznę w rejonie jednej z dróg prowadzących do Przełęczy u Panienki. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Kozach szybko skojarzył o jakie miejsce chodzi i dowodzący akcją poszukiwawczą natychmiast skierował tam policjantów. To był dobry trop i mundurowi odnaleźli zaginionego całego i zdrowego. 56-latek, z uwagi na okoliczności zaginięcia, został przekazany pod opiekę pogotowiu ratunkowemu.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę