Okradł niepełnosprawnego. Ktoś rozpoznaje? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy zuchwałej kradzieży. Ukradł on telefon komórkowy wartości 1 tys. złotych niepełnosprawnemu mężczyźnie, siedzącemu na ławce przed blokiem razem z żoną i dwójką dzieci. Policja publikuje portret pamięciowy sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Rysopis kradziez

Do zdarzenia doszło w dniu 10 sierpnia 2020 roku w Bielsku-Białej przy ul. Energetyków, około godziny 12.50. Do siedzącego na ławce razem z rodziną niepełnosprawnego pokrzywdzonego podszedł mężczyzna. Zapytał się go, czy może mu powiedzieć, która jest godzina. Kiedy pokrzywdzony wyjął telefon mężczyzna wyrwał mu go z ręki i zbiegł w kierunku przejścia podziemnego przy stacji PKP Lipnik. Skradziony telefon marki Samsung Galaxy A70 wartości 1 tys. złotych znajdował się w etui, w którym były również dokumenty i karta bankomatowa.

Rysopis: Mężczyzna, szczupły, ok. 180 cm wzrostu, włosy krótkie ciemne, ubrany był w ciemnogranatową koszulkę, krótkie spodenki koloru granatowego oraz trampki.

"Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 12, alarmowy 112. Świadkom zapewniamy anonimowość!" - głosi komunikat bielskiej policji.

Udostępnij

0
-1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę