Poszukiwani sprawcy pobicia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców pobicia mieszkańca Bielska-Białej. Publikujemy wizerunek sprawców, który zarejestrowały kamery monitoringu.

pobili

Do zdarzenia doszło w dniu 26 lutego 2021 roku około godziny 22.05 w Bielsku-Białej na ulicy Wałowej. Sprawcy pobili mieszkańca Bielska-Białej, który doznał poważnych obrażeń ciała.

Agresorzy to dwaj mężczyźni w wieku około 20 lat. Jeden z mężczyzn ubrany był w charakterystyczną kurtkę z białym pasem na plecach i napisem „PITBULL”, na głowie miał założony kaptur, czarne spodnie, czarne buty sportowe z białą podeszwą. Drugi mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę z jasnymi rękawami, szare spodnie, czarne adidasy.

"Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 70300, 47 85 70389, kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55." - informuje Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę