Ktoś rozpoznaje podejrzanego o kradzież? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy usiłowania kradzieży sklepowej, który w markecie wielobranżowym próbował skraść elektronarzędzia wartości blisko tysiąca złotych. Publikują wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Waszą pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

kradziez czechowice

Do zdarzenia doszło w dniu 7 stycznia 2021 roku około godziny 17.09 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Barlickiego 22 w sklepie sieci Lidl. Podejrzewany o usiłowanie kradzieży mężczyzna usiłował skraść elektronarzędzia marki Parkside wartości blisko tysiąca złotych. Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

"Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 85 708 10, czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55." - 

 

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę