Ile mają bielscy wiceprezydenci? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Kontynuujemy temat oświadczeń majątkowych włodarzy Bielska-Białej.

Lubomir Zawierucha

 O zeznaniu prezydenta Jacka Krywulta pisaliśmy TUTAJ. Teraz pod przysłowiową lupę wzięliśmy jego zastępców.

Zastępca prezydenta Waldemar Jędrusiński – jak wynika z oświadczenia majątkowego za 2017 rok, na jego koncie figuruje zgromadzone 6 tys. zł. Współwłasność małżeńską stanowi mieszkanie o wartości 290 tys. zł. Wiceprezydent jest właścicielem części domku letniskowego w Międzybrodziu Bialskim – około 80 tys. zł (nabycie spadku) i garażu o wartości 28 tys. zł – współwłasność małżeńska. Z tytułu pracy w Urzędzie Miejskim uzyskał w 2017 roku dochód wysokości 174,5 tys. zł. Posiada samochód Mazda 3 z 2017 roku o wartości 90 tys. zł. Posiada też zaciągnięte kredyty: do spłaty 256 tys. zł i 18 tys. zł.

Zastępca prezydenta Przemysław Kamiński – zgromadził 115 tys. zł i 36,7 tys. zł w funduszach emerytalnych. Według oświadczenia majątkowego za 2017 rok, Kamiński posiada mieszkanie o wartości 155 tys. zł i udział w działce – 23,3 tys. zł. Osiągnął przychody z tytułu zasiadania w radach nadzorczych: SUEZ Bielsko-Biała S. A. - 25,2 tys. zł i AQUA S. A. - 30,9 tys. zł. Jako zastępca prezydenta Bielska-Białej uzyskał w ubiegłym roku dochód wysokości 167,9 tys. zł. Posiada Volkswagena Golfa z 2010 roku i biżuterię męską,wycenioną na 18 tys. zł.

Zastępca prezydenta Lubomir Zawierucha - zgromadził środki pieniężne w wysokości: 185 tys. zł oraz papiery wartościowe na łączną kwotę14 tys. zł. Jest właścicielem domu o wartości 200 tys. zł i mieszkania, oszacowanego na 115 tys. zł oraz działki wartej 148,8 tys. zł. Kolejna działka, za 60 tys. zł, stanowi współwłasność. Dochód wiceprezydenta w ubiegłym roku stanowiło wynagrodzenie z tytułu zatrudnienia w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej – 164,2 tys. zł brutto oraz emerytura – 167,8 tys. zł brutto. W oświadczeniu nie figuruje żadne mienie ruchome, ani zobowiązanie pieniężne powyżej 10 tys. zł.

Udostępnij

2
+1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę