Cieszyńska zostanie rozbudowana - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

To już pewne - ulica Cieszyńska będzie rozbudowana. Ostateczną decyzję w tej sprawie podjął wczoraj Naczelny Sąd Administracyjny. 

NSA uchylił niekorzystny dla gminy Bielsko-Biała wyrok w tej sprawie, który zapadł w pierwszej instancji, kiedy to w grudniu 2016 Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił decyzję środowiskową dla tej inwestycji. Dzięki staraniom władz Bielska-Białej i osobistemu zaangażowaniu Prezydenta Miasta rozprawa przed NSA została przyspieszona. Pierwotnie miała ona się odbyć dopiero w przyszłym roku. Wtedy – bez względu na rozstrzygnięcie – inwestycja nie mogłaby być przeprowadzona, gdyż miasto straciłoby unijne środki zagwarantowane na realizację tego ważnego przedsięwzięcia. Wczorajsza decyzja kończy batalię sądową o rozbudowę ul. Cieszyńskiej. Formalności związane z inwestycją powinny zakończyć się do końca tego roku. Prace rozpoczną się na początku 2019 r.

Udostępnij

6
+5
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę