Najem lokalu w Komendzie - odpowiedzi na pytania - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komendant Miejski Policji ogłasza konkurs ofert na najem lokalu przeznaczonego na działalność gastronomiczną w budynku Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45. Podano dodatkowe informacje.

Policja komisariat nowy

Lokal posiada powierzchnię 104,5 m. kw. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności gastronomicznej. Do otwarcia kopert pozostało 10 dni. Ze szczegółowymi warunkami oferty KMP w Bielsk-Białej można się zapoznać TUTAJ. 

W toku wizji lokalnej pomieszczeń w budynku przy ul. Wapiennej 45, w związku z konkursem ofert na najem lokalu przeznaczonego na działalność, złożone zostały następujące pytania :

  1. Ile osób pracuje w obiekcie?
  2. Czy jest instalacja gazowa?

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, w związku z tymi pytaniami, poinformowała, że w budynku pracuje około 450 osób i nie ma w nim instalacji gazowej.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę