W planach kolejny parking w centrum - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W centrum Bielska-Białej robi się tłoczno, coraz bardziej widoczny staje się brak miejsc parkingowych. Władze miejskie szukają recepty na tę bolączkę. 

Zywiecka zatloczone miasto

Jedną z nich ma być parking, który powstanie w miejscu dawnej Komendy Policji przy ul. Rychlińskiego. Miejski Zarząd Dróg rozstrzygnął przetarg, w wyniku którego do końca roku firma z Jaworzna ma zburzyć opuszczony przez mundurowych budynek i przygotować ten teren pod budowę parkingu. To jednak nie wszystko.

 Paderewskiego

MZD ogłosił kilka dni temu przetarg na budowę kolejnego parkingu w centrum miasta. Będzie się znajdował na działce pomiędzy ulicami: Paderewskiego i Legionów. Dotąd stały na niej popadające w coraz większą ruinę dawne budynki fabryczne, które są obecnie burzone. Parking ma posiadać 139 miejsc parkingowych, miejsca dla niepełnosprawnych, drogi manewrowe, oświetlenie, monitoring i automatyczny system poboru opłat wraz ze szlabanami. Na sfinalizowanie przedsięwzięcia wykonawca będzie miał pół roku.

Udostępnij

8
+8
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę