Żywiec means Żywiec - Steven Seagal gratulował - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Egzotyczni goście pracują od jakiegoś czasu w naszym regionie. Dziś można było bliżej poznać powody ich pobytu.

Poseł Małgorzata Pępek od 2016 roku jest Przewodniczącą Polsko – Indyjskiej Grupy Parlamentarnej. Inicjuje współpracę przedsiębiorców i reprezentantów wielu środowisk  z terenu okręgu Bielsko – Biała z podmiotami indyjskimi. Jednym z owoców tej kooperacji jest wizyta na naszym terenie ekipy filmowej Bolywood. Kręcony jest w naszym regionie film pt. „Nie means nie”. To obraz o miłości Polki i Hindusa na tle praw kobiet w ich ojczystych krajach. Bohaterów  łączy m.in. pasja do nart. Jak się w związku z tym łatwo domyśleć, do zdjęć potrzebny był śnieg, z którym u nas ostatnio zimą bywa różnie:

- Gdy tylko się pojawił, szybko biegliśmy robić zdjęcia – powiedział reżyser Vikash Verma.

Zdjęcia wykonywane były m.in. w Bielsku-Białej i w Zwardoniu. Występuje w nim nie tylko gwiazda tamtejszego kina Gulshan Grover, ale też aktorki polskie:
Natalia Bąk z Bielska Białej – miała być tłumaczką na planie, a ostatecznie zagra główna rolę. Kasię, w której zakochuje się młody hinduski mężczyzna.
Sylwa Czech – miss portalu bielsko.biala.pl w roku 2012, Wicemiss Południa Nastolatek 2012. Gra kierowcę rajdowego.
W filmie wystąpi też Anna Guzik, znana aktorka z Bielska-Białej.
Ekipa filmowa liczy sobie prawie 40 osób. Zdjęcia na Podbeskidziu kręcone będą do końca marca. Kolejne 3 miesiące poświęcone będą na montaż. Premiera filmu „Nie means nie” odbędzie się w Bielsku-Białej. Planowana jest wstępnie na październik.

- Cieszymy się, że nasz region będzie pokazywany w obrazie filmowym.  Żywiec i okolice w ten sposób zyskają, są promowane. Będzie tych filmów u nas kręconych więcej, bo jest tutaj przecież wiele pięknych miejsc – powiedziała poseł Małgorzata Pępek.                                                                                                                                                                                                                                 
Parlamentarzystka ma też nadzieję, że uda się do zdjęć filmowych włączyć jeszcze Muzeum Browaru w Żywcu. Rzeczywiście,  dobrze, żeby i nasze miasto zyskało jakoś na tej produkcji w sensie promocji, której wciąż mało i nigdy za wiele, patrząc pod kątem jego potencjału. Może się to stać ze szczególnym udziałem. W planach jest bowiem kolejny film Studia G7 i Vikasha Vermy, w której zagra oraz wystąpi w roli współproducenta Steven Seagal. Przesłał dziś nagranie z gratulacjami i słowami poparcia. Więcej zobaczycie dziś w TVN24.

Udostępnij

8
+6
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę