Jurek Stec dziękuje i składa życzenia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

To nie tylko świąteczne powinszowania, ale też dobra informacja, tak ważna w tym szczególnym okresie roku.

Stec zyczenia

 Kilkanaście miesięcy temu nasz portal pisał o poważnych kłopotach zdrowotnych ratownika GOPR Jerzego Steca. Ruszyło też finansowe wsparcie jego rehabilitacji ze strony różnych organizacji, a może przede wszystkim indywidualnych darczyńców. Kondycja zdrowotna Steca poprawiła się, a on sam teraz kieruje do wszystkich życzenia świąteczne.

„W imieniu swoim i moich bliskich chciałbym serdecznie podziękować wszystkim organizacjom, przyjaciołom i ludziom dobrej woli, którzy okazali mi wsparcie, życzliwość i pomoc finansową, dzięki której po przebytym we wrześniu 2018 roku udarze mózgu, mogłem stanąć na nogi.

Choroba spadła na mnie nagle. Z osoby sprawnej fizycznie i aktywnej zawodowo, stałem się zależny w podstawowych czynnościach dnia codziennego od innych osób. Ciężko pracowałem i pracuję nadal nad powrotem do pełnej sprawności, ale na dzień dzisiejszy jestem już osobą samodzielną i przy użyciu laski mogę się samodzielnie poruszać.

To wsparcie finansowe, które od Państwa otrzymałem pozwoliło mi spokojnie realizować plan leczenia i rehabilitacji do końca czerwca 2019 roku. Nie jestem w stanie podziękować każdemu indywidualnie, dlatego z tego miejsca bardzo Wam Wszystkim dziękuję.

Jednocześnie chciałbym Państwu życzyć zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Z górskim pozdrowieniem Jerzy Stec” - przekazuje Jerzy Stec za pośrednictwem strony społecznościowej Grupy Beskidzkiej GOPR.

Udostępnij

5
+5
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę