Złoty medal maszera w międzynarodowych zawodach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tomasz Pająk z Jasienicy, ze swoimi psami, zdobył złoty medal podczas Międzynarodowych Mistrzostw Słowacji Psich Zaprzęgów Zuberec 2018.

Maszer z Jasienicy

Pająk wystartował ze swoimi sześcioma psami alaskan husky w klasie B MID, czyli na średnim dystansie z zaprzęgiem do sześciu psów. Polski zawodnik wraz ze swoim zaprzęgiem dwa razy pokonywał trasę na dystansie 24 km, zdobywając najlepszy czas przejazdu i złoty medal. Jak informuje Pająk, trasa zawodów była bardzo szybka i wymagająca, z ogromną ilością wąskich zakrętów, mnóstwem podjazdów i zjazdów z górek. Pieski spisały się bardzo dobrze, biegły równym tempem pięknie trzymając się trasy i słuchając głosu swojego maszera.

Zawody odbyły się w miniony weekend w Zubercu na Słowacji, oprócz miejscowych zawodników oraz Polaków, wystartowali także Czesi i Węgrzy. Start i metę ulokowano na terenie skansenu Muzeum Oravskiej Dediny, przeprowadzono je w sąsiedztwie słowackich Tatr, zawodnicy mieli przepiękne widoki na góry. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę