Już dwa tygodnie w trasie! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak daleko już są uczestnicy wyprawy rowerowej "Rozkręć wiarę" w drodzze z Żywca do La Salette?

la salette

Wpis na FB sprzed kilkunastu godzin:

"Wczesny ranek, musli, ciepłe mleko, oczy zaspane, czarna kawa z cukrem i start na przełęcz Grimsel. To niemożliwe. WSZYSCY chcieli jechać, choć umówione siedem przełęczy przed La SALETTE już za nami. Zatem osiem przełęczy i kierunek na nasz Cel. Nasza grupa w tym roku jest nie tylko mocna, ale raczej bardzo mocna. Z dnia na dzień jest coraz mocniejsza. Najmłodsi: Patryk, Szymon, Maciek, ale także i Ci, którzy po raz pierwszy zdecydowali się na coś takiego, jadą jak zawodowcy. Nie jest łatwo. Naprawdę jest ciężko na tym wyjeździe, nie tylko z jazdą, ale i z ogarnięciem wszystkiego. Każdy musi dbać o wszystko co ludzkie. W tym roku mamy ułatwienie związane z towarzyszącym nam samochodem. Mamy jedzenie na trasie i nie musimy szukać sklepów. Jesteśmy w krajach, w których konieczne jest poruszanie się ścieżkami rowerowymi na których nie ma przecież sklepów. Nie tracimy na to czasu. Jesteśmy wdzięczni p. Witoldowi Urbańcowi, Mateuszowi, a teraz p. Hubertowi i Monice Gach z córką Zuzią i Weroniką Wilczak. Cały czas nam służą na wyprawie.
Dziś było bardzo gorąco. Zjechaliśmy na dół w doliny i jest jeszcze cieplej. Pogoda nam dopisuje przez cały wyjazd. Dziś 1673 km upłynęło. Zostało nam jeszcze ok 400 km do La SALETTE. Powoli kończy się nasz wyjazd. Dziękujemy Bogu za każdą życzliwość na trasie od spotkanych ludzi. Prosimy Boga o opatrzność nad nami do końca. Księga Intencji jedzie cały czas z nami. Modlimy się wciąż podczas każdej Mszy Świętej".

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę