Kurs przewodnicki w Pszczynie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Oddziałami PTTK Tychy i PTTK „Podbeskidzie” zapraszają na organizowany Kurs Przewodnika Beskidzkiego.

Sprzątanie bezkidów

Wykłady będą odbywały się w soboty i niedziele w hotelu PTTK w Pszczynie. Szczegółowy plan oraz tematyka wykładów i wycieczek zostanie przedstawiona w ciągu 2-3 tygodni. Wykłady inauguracyjne odbędą się 17-18 listopada 2018 roku. Zakończenie kursu planowane jest na marzec-kwiecień 2020 roku, po którym odbędzie się egzamin państwowy. Po zdanym egzaminie w Urzędzie Marszałkowskim odbywa się uroczyste blachowanie przewodników tj. uroczyste złożenie przysięgi przewodnickiej.

- Zapraszamy wszystkich, których zafascynowały góry i którzy chcą o nich wiedzieć więcej niż inni. Kurs pomoże Wam zdobyć wiele praktycznych umiejętności i wiedzy (nie tylko o naszych górach). Ta trwająca ponad rok przygoda z górami jest inna niż wszystkie! - zachęcają organizatorzy.

Bliższych informacji udzielają: Prezes Oddziału PTTK Jacek Czober 692-005-673, Prezes Koła Przewodników Kloc Zbigniew 506-078-095. Dokumenty do pobrania znajdziecie poniżej. 

pdfKARTA-ZGLOSZENIA.pdf60.24 KB

pdfRegulamin-konkursu.pdf77.82 KB

pdfHarmonogram-zajec-praktycznych-wg.pdf77.21 KB

pdfHarmonogram-2018.pdf81.57 KB

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę