Gol! Stadion „Na Górce” z nową murawą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

“Na Górce” trawa będzie jeszcze bardziej zielona. Na boisku wymienią murawę, ale zrobią również odwodnienie, kanalizację i kostkę brukową

Na Gorce

Stadion piłkarski „Na Górce” przy ulicy Młyńskiej w Bielsku-Białej przechodzi gruntowny lifting. Trwają tam prace związane z wymianą nawierzchni, która była już mocno zużyta. W ramach prowadzonych działań poprawione zostanie także odwodnienie płyty boiska, powstanie dodatkowy drenaż od strony trybuny oraz nowa kanalizacja deszczowa na odcinku 25 m. Wykonawca inwestycji przeprowadzi także niezbędne prace brukarskie ciągów pieszych. Prace zakończą się na przełomie sierpnia i września. Koszt tej inwestycji to ok. 1,6 miliona złotych.

 

Historyczne miejsce z nową murawą

Bielski stadion “Na Górce” został wybudowany na terenie nieczynnego kamieniołomu w latach 1910–1911, co czyni go jednym z najstarszych tego typu obiektów sportowych w Polsce. W 2007 r. płyta boiska została wymieniona na sztuczną murawę, która teraz wreszcie doczekała się wymiany. Obiekt jest głównie wykorzystywany przez grupy młodzieżowe BBTS Podbeskidzie, BKS Stal oraz przez inne bielskie kluby.

Oprac. MG.

Udostępnij

8
+6
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę