Adamek znów na ringu? Może teraz wyjdzie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To kolejny raz, kiedy słyszymy o powrocie Tomasza Adamka na ring. Kiedy i z kim? Ubiegłoroczne pożegnanie walką z Saletą pokrzyżował COVID-19.

Adamek YT

Rozmowę z Tomaszem Adamkiem przeprowadził w Stanach Zjednoczonych redaktor serwisu To Jest Boks. Wywiad ukazał się 9 listopada br. Kluczowym było pytanie, czy pięściarz z Gilowic wróci na ring: 

- Żona mówi: "absolutnie nie", Tomasz mówi: "tak", wracam na wiosnę, jeżeli Pan Bóg da zdrowie i siły. Będzie dobrze, jeśli wrócę na lato jeszcze raz. To będzie moja ostatnia walka i moje pożegnanie ze sportem - odpowiada Adamek.

Bokser przyznaje, że trenuje wciąż na siłowni, dużo biega, stara się utrzymać kondycję i wagę. Obecnie waży około 100 kg. Z kim rozegra te walki? Pytany o to, czy z Arturem Szpilką, Adamek odpowiada:

-To będzie ktoś z Florydy, jest tam kilka nazwisk, ktoś ze Stanów. Latem to będzie moja ostatnia walka definitywnie - kwituje Tomasz Adamek.

Pożegnalna walka "Górala" miała odbyć się już w zeszłym roku. Adamek miał walczyć w Bielsku-Białej z Przemysławem Saletą, jednak plany pokrzyżowała sportowcom pandemia koronawirusa. Całość wywiadu można zobaczyć pod tekstem.

Co ciekawe, tego samego dnia ukazał się w Dzienniku Zachodnim artykuł, z którego wynika, że w 2022 roku Tomasz Adamek mógłby stoczyć walkę z Arturem Szpilką w formule MMA, czyli walki w klatce. Rozmowy w tej sprawie prowadzi współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

Tomasz Adamek ma dziś 44 lata. Ksywa „Góral” i w żywieckim klubie o tej samej nazwie szlifował umiejętności pięściarskie. Pochodzi z Gilowic, a obecnie na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. 

Udostępnij

0
-5
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę