"Ekspres Maturalny" ATH - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej inauguruje "Ekspres Maturalny", czyli cykl warsztatów z literatury i języka polskiego prowadzonych przez pracowników Katedry Polonistyki.

ATH

Kursy są bezpłatne, obejmują zajęcia syntezujące wiedzę wymaganą zarówno podczas pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego z języka polskiego. „

-Udział w kursach na kilka dni przed egzaminami jest świetnym sposobem na uporządkowanie wiedzy zdobytej w szkole, a praktyczne warsztaty z analizy utworów literackich czy warsztaty językowe z pewnością pomogą każdemu właściwie zaprezentować swoje umiejętności – mówi dr Robert Pysz, koordynator projektu.

Szczegółowy plan kursów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Katedry Polonistyki ATH: polka.ath.bielsko.pl

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę