Działacz piłkarski w podbramkowej sytuacji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Działacz BBTS "Ceramed" i jeden z twórców Podbeskidzia znajduje się w trudnej sytuacji. Bez domu, zdrowia i pieniędzy.

Wysoglad

Kiedy BBTS "Ceramed" powstawał w 1997 r. nie było jeszcze wiadomo, że w linii prostej stanie się on fundamentem dzisiejszego "Podbeskidzia". W zarządzie nowego klubu wówczas funkcję wiceprezesa zaczął pełnić Andrzej Wysogląd. Dzisiaj były piłkarz ma poważne problemy: finansowe zdrowotne oraz psychiczne - z tego powodu zorganizowano dla niego zbiórkę pieniędzy.

"Naszego przyjaciela Andrzeja Wysogląda dotknęła  ogromna tragedia. W wyniku komplikacji po długotrwałym i kosztownym leczeniu choroby serca i układu krążenia(bypassy tętnic), została mu amputowana noga. Andrzej w obecnej chwili został bez dachu nad głową, opuszczony przez najbliższych i znajduje się w głębokiej depresji" - pisze Małgorzata Szczupła, założycielka zbiórki na portalu zrzutka.pl

Inicjatywę można wesprzeć na: https://zrzutka.pl/pcvmxe

Oprac. MG.

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę