Parking zamiast komendy - na razie darmowy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Dziś (19 lipca 2019 r.), po dokonaniu stosownych odbiorów, został udostępniony do użytkowania parking przy ul. Tadeusza Rychlińskiego, który powstał w miejscu poprzedniej Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Tam też w czasie wakacji nie będzie pobierana opłata.

Parking komenda

Decyzją prezydenta miasta korzystanie z nowo otwartego parkingu przy ul. Rychlińskiego do 31 sierpnia br. jest bezpłatne (przy użyciu biletu zerowego). Tak samo więc, jak w przypadku nowego placu samochodowego przy ul. Paderewskiego. 

Pojemność nowego parkingu wynosi 145 miejsc postojowych, w tym 10 miejsc dla osób niepełnosprawnych. Znajduje się tam jeden terminal wjazdowo – wyjazdowy wraz z rogatkami oraz systemem kamer; dwa automatyczne terminale kasowe i tablica świetlna, informująca o wolnych miejscach parkingowych. System oświetlenia parkingu to 10 lamp typu LED. Na terenie parkingu posadzono 19 sztuk klonów czerwonych.

Inwestycja kosztowała około 2,8 mln zł. Wykonawcą była firma STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę