Wybuch w Szczyrku - zatrzymania i zarzuty prokuratorskie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na skutek wybuchu i pożaru domu sprzed dwóch tygodni w Szczyrku, śmierć poniosły cztery osoby, w tym czwórka dzieci. Prokuratura dokonała pierwszych zatrzymań i stawia zarzuty.

Szczyrk wybuch

Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej, funkcjonariusze Policji zatrzymali dziś ( 18 grudnia 2019 roku),  trzy osoby w związku ze śledztwem dotyczącym  zdarzenia,  które miało miejsce 4 grudnia 2019 roku w Szczyrku.

Zatrzymani to Roman D. - prezes firmy budowlanej , która zleciła przewiert pod ul. Leszczynową oraz Marcin S. i Józef D.  - pracownicy  firmy budowlanej, specjalizującej się w przewiertach podziemnych i wykonujący to zlecenie.

Osoby te  usłyszą zarzuty popełnienia czynu z art. 163 kk, polegającego na sprowadzeniu pożaru i zawaleniu się budynku w wyniku czego śmierć poniosło 8 osób. Grozi im kara  do 12 lat pozbawienia wolności.

Po zakończeniu powyższych czynności procesowych udzielone zostaną  szersze  informacje w tej sprawie.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę