5 promili alkoholu w wydychanym powietrzu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Dyżurny straży miejskiej w Czechowicach - Dziedzicach otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące mężczyzny, leżącego przy jednym z banków przy ul. Niepodległości. Rzecz działa się w styczniowy wieczór, po godz. 19.00.

 "Gdy strażnicy przybyli na miejsce zauważyli opartego o ścianę mężczyznę, który miał problemy z poruszaniem się o własnych siłach jak również bełkotliwie się wypowiadał. Okazał się to być znany osobiście funkcjonariuszom 34 letni mieszkaniec Czechowic. Z uwagi na zaistniałą sytuację został przewieziony do Ośrodka przeciwdziałania problemom alkoholowym w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia. Jednak po zbadaniu mężczyzny na urządzeniu Alcometr badanie wykazało, że mężczyzna ma prawie 5 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Decyzją lekarza zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które zabrało 34 latka do szpitala celem badania." - relacjonują czechowiccy strażnicy.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę