Stojałowskiego czas zacząć - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Rozpoczyna się prowadzenie ważnych robót w Bielsku-Białej i prawdopodobnie też trudny czas dla poruszających się pojazdami po mieście.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o przystąpieniu do realizacji zadania pn. „Rozbudowa skrzyżowania ulic ks. Stanisława Stojałowskiego, Wyzwolenia, Władysława Broniewskiego wraz z przebudową Placu Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej”. O szczegółach tego przedsięwzięcia pisaliśmy TUTAJ. Realizacja całości inwestycji potrwa do 03 listopada 2018 r., natomiast utrudnienia w ruchu przewidywane są przez okres 120 dni.

Od kiedy wyłączenia?

2 czerwca zostanie wprowadzony 1 etap Tymczasowej Organizacji Ruchu, zgodnie z zatwierdzonym projektem. Wyłączony zostanie z ruchu kołowego odcinek ul. ks. Stanisława Stojałowskiego od ul. Romana Dmowskiego do ul. Władysława Broniewskiego. Na odcinku ulicy ks. Stanisława Stojałowskiego od ul. Żywieckiej do ul.Władysława Broniewskiego wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Prowadzone będą również prace na Placu Opatrzności Bożej. Objazd wyznaczono i oznakowano po ulicach: Żywieckiej, PCK, Władysława Broniewskiego, Kierowej, Romana Dmowskiego. Informacja w zakresie objazdów autobusów będzie udostępniona na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Podczas realizacji inwestycji ruch pieszych zostanie zachowany. W pierwszym dniu realizacji zadania będzie kontynuowane stawianie oznakowania pionowego oraz barier ochronnych. W następnej kolejności zostaną wykonane trwałe wygrodzenia pomiędzy chodnikiem a jezdnią. W poniedziałek tj. 04 czerwca rozpoczną się roboty drogowe oraz mostowe.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę