Charytatywne Walentynki: zebrano 15 000 zł na rzecz Fundacji Serca dla Maluszka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ponad 15 000 złotych trafi do bielskiej Fundacji Serca dla Maluszka dzięki Charytatywnym Walentynkom w Galerii SFERA. Podczas trzeciej edycji akcji zebrano rekordową kwotę, która zostanie przeznaczona na badania diagnostyczne podopiecznych fundacji.

i love bb

Od 8 do 14 lutego klienci bielskiego centrum mogli nie tylko sprawić prezent ukochanej osobie, ale również pomóc najbardziej potrzebującym. Za każdą zakupioną w tym czasie Kartę Podarunkową, Galeria SFERA zasiliła konto Fundacji Serca dla Maluszka kwotą równą połowie jej wartości. Dzięki wielkim sercom kupujących i zaangażowaniu Galerii SFERA zebrano 15 000 zł. To aż o 5 000 więcej niż rok wcześniej!

 – Jesteśmy niezmiernie dumni i wzruszeni, że nasza wspólna akcja zakończyła się takim wspaniałym wynikiem. Bez wsparcia Galerii SFERA i pięknych serc jej klientów z pewnością by się to nie udało. Jesteśmy głęboko wdzięczni, że już kolejny raz udało nam się wspólnie przeprowadzić tę akcję, a tym samym pomóc naszym kochanym podopiecznym – mówi Ewelina Kliś, Prezes Zarządu Fundacji „Serca dla Maluszka”.

Pieniądze z tegorocznej zbiórki przeznaczone zostaną na badania diagnostyczne, które odgrywają ogromną rolę w walce o zdrowie podopiecznych Fundacji. Pod opieką bielskiej organizacji znajduje się obecnie prawie tysiąc dzieci. Wiele z nich choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). W przypadku tej choroby o zdrowiu, a nawet życiu, decyduje podanie leku w pierwszych miesiącach po urodzeniu. Im szybsza diagnoza, tym większa szansa na ratunek. Fundacja Serca dla Maluszka chciałaby umożliwić ich rodzicom bezpłatne korzystanie z kosztownych badań genetycznych tak, aby w razie konieczności jak najszybciej rozpocząć leczenie.

 – Bardzo dziękujemy naszym klientom, którzy kupili Kartę Podarunkową i po raz kolejny udowodnili, że Dzień Zakochanych to idealny moment na to, aby podzielić się miłością z innymi. Cieszy nas, że dzięki ich zaangażowaniu wspólnie pomożemy tym, którzy tego najbardziej potrzebują – podsumowuje Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę