Nagroda za wskazanie wandala - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Około 50 znaków drogowych zostało zniszczone przez nieustalonego jeszcze sprawcę. Według Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej to spory koszt. 

ciesz tyt 2

" Nie ma chyba nic bardziej irytującego, niż niszczenie cudzej własności. Boli to tym bardziej, że mamy do czynienia z niszczeniem naszej wspólnej własności, a dokładnie zupełnie nowych, jeszcze nie oddanych do użytku, elementów drogowych wzdłuż rozbudowywanej ul. Cieszyńskiej. Wandal zamalowujący sprayem znaki drogowe, mury oporowe czy elementy nowego przejścia podziemnego, póki co czuje się bezkarnie. Na razie zniszczył ok. 50 znaków drogowych (cena jednego – ok. 700 zł), a napisy wykonane farbą pojawiają się również na innych elementach budowanej ulicy. Koszty usuwania szkód wciąż rosną. Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg już dawno zgłosili sprawę bielskiej policji. Nie czekając jednak na pojawienie się kolejnych „autografów” za skuteczną pomoc we wskazaniu sprawcy zniszczeń wyznaczono 5 tysięcy złotych nagrody. Wszelkie informacje, mogące pomóc w zidentyfikowaniu tożsamości wandala, prosimy zgłaszać bielskiej policji." - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej. 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę