Pożar na Starobielskiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Pięć zastępów straży pożarnej uczestniczyło w nocnej akcji gaśniczej.

Straz ogolna

Pożar został zgłoszony po godzinie 3 w nocy z piątku na sobotę. Kiedy zastępy przybyły na miejsce zdarzenia, dym wydobywał się z okna mieszkania na 8 piętrze. Lokator mieszkania opuścił je przed przybyciem straży pożarnej. Paliły się elementy wyposażenia kuchni.

Strażacy odłączyli prąd w mieszkaniu oraz zakręcili dopływ gazu, następnie ugaszono pożar. Równocześnie ratownicy przeszukali pomieszczenia - nie znaleziono innych osób poszkodowanych. Po ugaszeniu pożaru, mieszkanie zostało oddymione i przewietrzone. Mieszkaniec został przebadany przez obecny na miejscu zdarzenia zespół ratownictwa medycznego, po czym odmówił hospitalizacji. Przyczynę pożaru ustala policja.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę