Znalezione - niekradzione. A może jednak? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Znalezione – niekradzione” pomyślała jedna z klientek sklepu spożywczego przy bielskiej ulicy Wapiennej, zabierając ze sklepowej lady pozostawiony przez inną klientkę portfel. 

Portfel

We wtorek wieczorem do bielskiej komendy zgłosiła się 20-latka, która zgłosiła przywłaszczenie jej portfela. Kobieta straciła dokumenty i blisko 600 złotych w gotówce. Sprawą zajęli się śledczy z wydziału zwalczającego na co dzień przestępczość gospodarczą. Według relacji zgłaszającej przestępstwo do przywłaszczenia miało dojść w jednym ze sklepów spożywczych. Policjanci pojechali we wskazane miejsce, gdzie przejrzeli monitoring z felernego dnia. Na nagraniu zobaczyli, jak pozostawiony przez pokrzywdzoną portfel zabiera inna klientka sklepu. Śledczy już po chwili ustalili tożsamość złodziejki i wraz z patrolem z drugiego komisariatu pełniącym służbę ponadnormatywną finansowaną przez miasto udali się do podejrzewanej o kradzież kobiety. Okazała się nią 56-letnia bielszczanka. Stróże prawa na miejscu w trakcie przeszukania ujawnili przywłaszczony portfel i gotówkę. Kobieta została doprowadzona do komendy, gdzie policjanci przedstawili jej zarzut kradzieży portfela, dokumentów i pieniędzy. 56-latka złożyła wyjaśnienia. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności, a o jej dalszym losie zadecyduje wkrótce bielski sąd.

Oprac. MG.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę