Mniej Halnego, szansa na Oscypek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Bieżący tydzień jest ostatnim przed jesienną korektą kolejowego rozkładu jazdy. Od 2 września czekają nas zmiany.

Koleje sl niezywiec

Przede wszystkim TLK Halny Bydgoszcz – Zakopane – Bydgoszcz przez Bielsko-Białą, Żywiec i Jeleśnię, nie będzie kursował codziennie. Po 2. września pociąg ten będzie jeździł w soboty z Bydgoszczy do Zakopanego, a w niedziele z Zakopanego do Bydgoszczy. Od 8. września na trasę wraca IC OSCYPEK Warszawa Wschodnia-Zakopane-Warszawa Wschodnia. Pociąg ten oprócz bezpośrednich relacji, dzięki skomunikowaniu w Katowicach z pociągiem TLK ROZEWIE, daje także możliwość podróży w relacji Jeleśnia-Żywiec-Szczecin-Świnoujście i powrót.

Nadal z utrudnieniami powinni się liczyć szczególnie podróżni linii S5 na odcinku Żywiec – Zwardoń oraz linii S7 w relacji Chałupki – Bohumin. Kontynuowane będą również prace pomiędzy Cieszynem a Zebrzydowicami, gdzie zamiast pociągów kursują autobusy zastępcze.

Udostępnij

1
0
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę