[AKTUALIZACJA] Zaginęła bielszczanka, starsza kobieta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kobieta zaginęła dzisiaj około godziny 8.20. Pensjonariuszka opuściła placówkę i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z personelem ani rodziną.

86-letnia pensjonariuszka Domu Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej, wyszła z placówki, kobieta cierpi na starczą demencję i jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo. Informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, ul. Składowej 2, tel. 33 8 25 01 00 lub najbliższej jednostki Policji tel. alarmowy 112.

Rysopis: Wiek z wyglądu około 80 lat, około 170 cm wzrostu, jest szczupła. Włosy siwe, krótkie. W chwili zaginięcia ubrana była w popielate spodnie, jasny żakiet. Miała przy sobie bezową, kwadratową torebkę oraz czarną torbę podróżną.

* Kobieta odnaleziona.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę