6-latka na dachu, matka nietrzeźwa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kobiecie grożą nawet 3 lata wiezienia.

nA DACHU

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15. Mieszkańcy bielskiej ulicy Rychlińskiego zauważyli specarującą po dachu apartamentowca kilkuletnią dziewczynkę i zaalarmowali Policję. Na miejsce natychmiast udali się policjanci i strażacy z wozem wyposażonym w wysięgnik. Kiedy dojechali na miejsce, dziecka nie było już na dachu. Mundurowi ustalili mieszkanie, z którego najprawdopodobniej wyszła na dach. Nikt im jednak nie otwierał drzwi. Policjanci przeszli dachem na taras tego mieszkania, aby sprawdzić, czy nie jest mu potrzebna pomoc medyczna. W tym czasie drugi patrol — mudnurowych z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej dobijał się do drzwi mieszkania. W końcu mieszkanie otworzyła policjantom 36-latka. Kobieta była wyraźnie pod wpływem alkoholu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało ponad dwa promile alkoholu we krwi. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Według ich ustaleń 6-letnia dziewczynka wyszła na dach przez taras za swoim psem, który jej tam uciekł i sama wróciła do mieszkania. Dziecko zostało przekazane pod doraźną opiekę członkowi rodziny.

Teraz śledczy sprawdzają, jak doszło do tego, że matka pozostawiła swoją córkę bez opieki, dopuszczając ją do wyjścia na dach trzypiętrowego budynku oraz czy zachowanie 36-latki nie naraziło dziewczynki na bezpośrednie zagrożenie utraty życia lub zdrowia. Jeśli tak się okaże, grozi jej nawet do 3 lat za kratami. O sprawie może także zostać powiadomiony sąd rodzinny w celu sprawdzenia czy 36-latka właściwie opiekuje się córką.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę