Napadł na kobietę, teraz jest poszukiwany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy napaści na kobietę.

Do zdarzenia doszło w dniu 7 marca 2020 roku, ok. godziny 1.10 w nocy, w Bielsku-Białej, w rejonie ulicy Piastowskiej. Idącą ulicą kobietę zaatakował mężczyzna, a następnie używając przemocy usiłował zmusić ją do obcowania płciowego, lecz zamierzonego celu dzięki jej oporowi nie osiągnął. Używając wobec niej w ten sposób przemocy dokonał na niej rozboju kradnąc telefon komórkowy i zbiegł.

Rysopis sprawcy: Wiek z wyglądu ok. 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne. Ubrany był w kurtkę zimową koloru ciemnego, ciemne spodnie i buty sportowe koloru ciemnego, których część podeszwy miała jasny kolor.

"Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny na opublikowanym nagraniu, o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 03 00 lub numer tel. KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl Świadkom zapewniamy anonimowość." - głosi komunikat Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. 

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę