S1 czyli obejście - znów opóźnienie! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W połowie stycznia GDDKiA ogłosiła przetarg na budowę między innymi kluczowego dla naszego regionu „obejścia Węgierskiej Górki”. Jego rozstrzygnięcie zostało przełożone!

Obejscie mapka

Termin, do którego wykonawcy mieli składać oferty, wstępnie miał obowiązywać do 21 marca. Jak podała Żywiecka Kronika Beskidzka za informacją GDDiKA, ma on jednak być przedłużony o prawie miesiąc. Według gazety powodem takiej decyzji miały być liczne zapytania potencjalnych wykonawców, co do zapisów specyfikacji przetargowej. Koniec możliwości składania ofert został ustalony na 20 kwietnia do godz. 10.30. O pozostałych okolicznościach przetargu pisaliśmy TUTAJ.

Udostępnij

1
-9
10
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę